Monopoly Mod Apk v1.7.17 (Tout déverrouillé) Télécharger pour Android

APK Bigs - Nov 02, 2023

Monopoly Mod Apk V1.7.17 (Tout Déverrouillé) Télécharger Pour Android
Nom de l'application Monopoly Mod Apk
Compatible avec 6.0 and up
Dernière version v1.9.14
Obtenez-le com.marmalade.monopoly&hl=en
Prix Libérer
Taille 180 MB
Info MOD argent illimité
Catégorie Conseil
Mise à jour November 02, 2023 (6 months ago)

Çocukluğumuzda hepimiz aile ve arkadaşlarımızla masa oyunları oynamak için bir araya gelirdik. Oynaması çok eğlenceli veya heyecan verici olan farklı masa oyunları mevcuttur. Artık teknoloji değişti ve zamanla bu masa oyunları ortadan kalktı ve android akıllı telefonunuzda gerçekleşiyor. Bugünkü yazımızda Monopoly Mod Apk olarak bilinen çok şaşırtıcı bir masa oyunundan bahsediyoruz.

Monopoly Mod Apk, aileniz ve arkadaşlarınızla taşınabilir android cihazlarınızda sorunsuz bir şekilde oynayabileceğiniz inanılmaz bir masa oyunu uygulamasıdır. Size çok muhteşem bir oyun deneyimi sunan çok heyecan verici bir oyun. Bu oyunu oyuncular için daha ilginç hale getiren birçok harika özelliğe sahiptir ve Monopoly ile diğer gündelik oyunlar arasında büyük bir fark vardır. Mükemmel reytingi nedeniyle milyonlarca aktif oyuncu bu oyunla temas halinde. Oyunun kontrolü çok basit ve anlaşılması kolaydır. Bu oyunu oynarken herhangi bir gecikme sorunu ile karşılaşmıyorsunuz.

Bu ilginç masa oyunu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki makaleyi okuyun.

Monopoly Apk

Monopoly Apk İndir

Monopoly Apk, uygulamanın normal versiyonudur ve ilginç bir masa oyunudur. Diğer masa oyunlarından benzersiz kılan tüm şaşırtıcı özellikleri bu oyunda bulabilirsiniz. Uygulamanın bu normal sürümünü, akıllı telefonunuza ücretsiz olarak indirebileceğiniz Google Play Store'dan kolayca edinebilirsiniz. Bu, bu uygulamayı gemiye almak için hiçbir şey ödemek istemediğiniz anlamına gelir. Tamamen ücretli bir oyun çünkü bu oyunda her şey ücretsiz değil. Can sıkıntınızı gideren harika oyun modlarına sahiptir. Yalnızca normal özelliklere ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Monopoly Mod Apk İndir

Monopoly Mod Apk, orijinal masa oyunu uygulamasının değiştirilmiş ve kırılmış bir versiyonudur. Bir android öykünücüsü aracılığıyla tamamen ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebileceğiniz mod web sitelerinde kolayca bulunur. Uygulamanın bu sürümü, uygulamanın premium özelliklerine erişmek için gerçek para gerektirmez. Hiçbir şey ödemeden keyfini çıkarabileceğiniz çok heyecan verici bir masa oyunu uygulaması. Tüm bu ücretsiz özellikler ve kaynaklar, bu oyunu oynamayı daha ilginç kılıyor. Herhangi bir kısıtlama olmaksızın bu harika masa oyunu uygulamasının keyfini çıkarmak için tek bir kuruş harcamak istemeyenler için en iyi uygulama olarak kabul edilir.

Monopoly Apk

Özellikler

İşi Genişlet

Monopoly Apk'ta ayrıca bir iş imparatorluğunu nasıl oluşturacağınızı veya genişleteceğinizi de öğrenebilirsiniz. Bu oyunda kendi iş imparatorluğunuzu kurmalısınız.

Zorluklar

Monopoly apk'nın bu özelliğinde farklı zorluklar yaşayabilirsiniz ve her seviye diğer seviyelerle birlikte şaşırtıcı ve eğlencelidir.

çok oyunculu

Bu oyunu dünyanın her yerinden insanlarla çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz Monopoly mod apk'nın ilginç bir özelliği. Bu çoklu oyuncu modu sizi hiç sıkmıyor çünkü arkadaşlarınız dışında farklı kişilerle oynama seçeneğiniz var.

Tek oyuncu

Oyun becerinizi geliştirmek istiyorsanız, çoklu oyuncu moduna geçmeden önce tek oyunculu mod seçeneğini denemelisiniz.

Çevrimdışı mod

Bu mod apk'nın inanılmaz özelliği, bu oyunu çevrimdışı oynayabileceğiniz için artık internet bağlantısı için bekleyemeyeceğinizdir.

Sıfır Reklam İçeriyor

Tamamen ücretli bir oyun uygulamasıdır, böylece oynarken rahatsızlık yaratan can sıkıcı reklamlardan ve açılır pencerelerden zaten kurtulabilirsiniz.

İndirmesi Ücretsiz

Monopoly apk'nın bu mod versiyonunda oyunun tüm premium özelliklerine ve kaynaklarına tamamen ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Bu nedenle, paranız yoksa ve bu harika oyunu satın almaya gücünüz yetmiyorsa endişelenmeyin, ardından mod sürümünü indirin ve tamamen ücretsiz oynayın.

Kısıtlama yok

Monopoly apk'nın bu mod versiyonunda herhangi bir kısıtlama yoktur. Tamamen güvenli ve güvenlidir, böylece oyunun bu mod sürümünün keyfini herhangi bir sorun veya güvenlik sorunu olmadan çıkarabilirsiniz.

Monopoly Apk

Çözüm

Monopoly Mod Apk, bu oyunu oynamak için stratejik becerilerinizi kullanmanız gereken çok parlak bir masa oyunudur. Bu oyun tahtada tam konsantrasyonunuzu gerektirir çünkü Pro becerinizin sonuna kadar ayakta kalmasını gerektirir. Bu muhteşem oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu yüzden herkes oyunu mod versiyonunda indirmekle ilgileniyor. İşinizi büyütmek için oyunda farklı zorluklar oynamanız gerekiyor. Başka hiçbir masa oyununda bulamayacağınız şaşırtıcı ve heyecan verici özelliklere sahiptir ve bu özellikler can sıkıntınızı da giderir.

Monopoly Apk

FAQ

Q. Existe-t-il des restrictions pour jouer au Monopoly Mod Apk ?

Non, il n'y a aucune restriction pour jouer au Monopoly dans la version mod. Ainsi, vous n'avez pas à vous soucier des menaces et de la confidentialité, car il s'agit de la version la plus sécurisée de l'application.

Q. Comment pouvons-nous télécharger Monopoly Apk gratuitement ?

Il vous suffit de télécharger le Monopoly Apk en version mod pour tout obtenir gratuitement dans cette application de jeu. Toutes les fonctionnalités et ressources du jeu sont entièrement déverrouillées.

4.65
55 votes

Laissez un commentaire

Recommandé pour vous

APKBIGS.COM