Subway Surfers Mod Apk v2.34.0 Sınırsız Karakterler Para ve Anahtarlar 2022

APK Bigs - Sep 28, 2023

Subway Surfers Mod Apk V2.34.0 Sınırsız Karakterler Para Ve Anahtarlar 2022
Nome do aplicativo Subway Surfers Mod Apk
Compatível com 4.4 and up
Última versão v3.18.0
Comece com.kiloo.subwaysurf
Preço Livre
Tamanho 146.1 MB
Informação MOD Paralar/anahtarlar/tüm karakterler
Categoria videogames
Atualizar September 28, 2023 (1 day ago)

Subway Surfers tüm dünyada tanınmış bir oyundur ve her yaştan insan onu oynamayı severler çünkü çok eğlencelidir. Bu oyun, milyonlarca insan tarafından oynandığı ve yüksek derecelendirmeleri olduğu için internetteki ilk on oyundan biridir. Subway Surfers hiç bitmeyen bir yolculuk, bu yüzden ne kadar ileri gidebileceğinizi görmek size kalmış. Bundan asla yorulmayacaksın, bu kesin.

Subway sörfçülerde olabildiğince uzun süre çalışmanız gerekiyor çünkü oyunun tüm amacı tren pisti boyunca koşmak ve havalı şeyler almak. Bu oyunun sonu olmadığından, koşabilir ve istediğiniz kadar para alabilirsiniz. Daha fazla para aldığınızdan emin olun.


Bu madeni paraları oynamak için havalı yeni karakterler elde etmek için kullanabilirsiniz. Bu oyunda kullanabileceğiniz birçok harika karakter var. Subway Surfers, iyi çalışması ve herhangi bir hata veya yavaşlamaya sahip olmayacak şekilde tamamen optimize edilmiş bir oyundur. Bu, güncel bir akıllı cihazda en iyi çalışan çok gelişmiş bir oyundur. Özellikler sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak, çünkü Subway Surfers oyununun her kısmı eğlencelidir ve sıkılmanızı engeller.

Subway Surfers Mod Apk

Subway Surfers APK

"Subway Surfers" oyununun standart sürümü internette ve uygulama içi mağazalarda mevcuttur. Bu ücretsiz bir sürüm olduğundan, hiçbir şey ödemeden indirebilirsiniz. Bu oyunun ücretsiz sürümünde, istediğiniz zaman birçok özelliği kullanabilirsiniz. Ancak, paraya mal olan ve satın almadığınız sürece kullanamayacağınız eşyaları ve özellikleri de göreceksiniz. Subway Surfer'in standart sürümünde de reklamlar vardır, bu nedenle oynarken açılır ve video reklamlar görünür.

Subway Surfers Mod Apk

Oyun Subway Surfers'ın mod sürümü web sitemizde bulunabilir. Bu sürüm, sizi bu sürümün hayranı yapacak bazı harika özelliklere sahiptir. Mod sürümü her şekilde ücretsizdir. Bu, bu sürüme sahip olduğunuzda, istediğiniz her şeyi kullanabileceğiniz anlamına gelir, çünkü mod her şeyi ücretsiz kullanmanıza izin verir. Oyunları kesintiye uğratmadan oynamak istiyorsanız, reklamlar MOD sürümünden çıkarıldığı için bu sürümü almalısınız.

Subway Surfers Mod Apk

Sınırsız para

Oyun Subway Surfers'da istediğiniz kadar paraya sahip olmak istiyorsanız, işte nasıl yapılır. Bu oyunun mod sürümünü almalısınız, çünkü Subway Surfers'da kullanabileceğiniz ücretsiz paralar sağlar.

Kolay Kontroller

Bu oyunun popülaritesi, oynamasının kolay olduğu gerçeğinden de yardımcı oldu. Çoğu sonsuz koşucuda olduğu gibi, daha hızlı hareket etmek için hiçbir şey basmanıza gerek yok. Karakterinizi hareket ettirmek için tek yapmanız gereken sola, sağa, yukarı veya aşağı kaydırmak. Güçlendirmelerinizi kullanmak için tek yapmanız gereken ekrana iki kez dokunmaktır. Bu kadar basit!

Subway Surfers Mod Apk

Bol güçlendirme

Bir oyunda güçlendirmeler olduğunda, daha da eğlenceli. Bunlar, bunları kullandığınızda size ekstra fayda sağlayan sınırlı süreli öğelerdir. Bu oyunda, gittikçe birçok şey kullanabilirsiniz. Daha hızlı koşmanıza yardımcı olacak bazı ayakkabılar alabilirsiniz. Veya etrafınızdaki tüm paraları belirli bir süre otomatik olarak almanıza izin verecek mıknatıs. Ancak gökyüzüne uçmanıza ve oradaki paraları ve güçlendirmeleri almanıza izin veren jetpack, hepsinin en havalılarından biri olabilir.

Etkileyici grafikler

O zaman, bu oyunun 3D grafikleri en iyilerden bazılarıydı ve bugün hala harika görünüyorlar. Karakterler sevimli olmak için iyi yapılmış ve manzara ve engellerin hepsi gerçek görünüyor. Ayrıca, sizi kovalayan bir polis memurunun bir köpeği olduğunu söylemiş miydik? Aynı zamanda gerçek ve korkutucu görünüyor. Bu yüzden onlardan geçmek için elinizden geleni deneyin.

Subway Surfers Mod Apk

Çoklu konumlar


Metro bu oyunun ana odağı olmasına rağmen, geliştiriciler sık ​​sık yerleri değiştirmek için iyi bir iş çıkarıyor. Her güncelleme, oyunun ana kısımları ve metro değişikliğinin yeri ile. Bu, oyunun sıkıcı olmasını engeller. Yeni versiyonda oyun Paris'te gerçekleşiyor.

Sınırsız Anahtarlar

Sınırsız anahtarlar, Subway Surfers Mod APK'nın sunduğu ilk ve en önemli şeydir. Bunu doğru duydun! Oyun size sonsuz sayıda ve sonsuz bir süre için ücretsiz anahtarlar verir. Artık değişikliği kurabilir, yüzlerce zorlukla karşılaşabilir ve sınırsız anahtarlarla devam edebilirsiniz. Sadece metro sörfçü mod apk alın ve eğlenmeye başlayın.

Kilitsiz karakterler ve uçucu panolar

Yine de, sınırsız miktarda madeni para ve anahtarınız olsa bile, oyunun premium karakterlerinin veya uçurum derilerinin çoğunu kırmadan satın alamazsınız. Bu güçlü premium varlıklar oldukça şaşırtıcı ve bir oyuncunun ihtiyaç duyduğu en önemli şeylerden biri. Bunu göz önünde bulundurarak, Subway Surfers Mod APK size zaten açılmış tüm karakterlerle bu arayüzü verir. Şimdi, bu karakterlerin kilidini açmak için çok çalışmak zorunda değilsiniz, çünkü bir kuruş ödemeden hepsini oynayabilirsiniz.

Çözüm

Subway Surfers Mod APK, son zamanlarda çıkan yeni bir oyun türüdür. Hepimiz hem yavaş hem de meşgul bir zamanda yaşıyoruz, bu yüzden Android oyunlarında savaşmak için fazla zamanımız yok. Ancak Subway Surfers Mod APK gibi oyunlar, bize ücretsiz, kilitsiz bir arayüz ve sınırsız kaynak vererek liderlik tablosunun zirvesine çıkmamıza yardımcı olabilir. Düşünmeyi bırakın ve derhal metro sörfçüleri mod apk indirin.

Subway Surfers Mod Apk

FAQs

Q. Çevrimiçi olmadığımda Subway Surfers Mod APK oynayabilir miyim?

Evet! Bu oyunu oynamak için wifi veya verilere ihtiyacınız yoktur, çünkü her zaman, her yerde metro sörfçü oynayabilirsiniz.

Q. Oyun Subway Surfers'da istediğiniz kadar anahtar elde edersiniz?

Oyun Subway Surfers'da istediğiniz kadar anahtara sahip olmak istiyorsanız, "Mod" sürümünü cihazınıza indirin. Bu sürümü yüklerseniz, ömür boyu ücretsiz anahtarlar alabilirsiniz.

3.89
1119 votes

Deixe um comentário

Recomendado para você

APKBIGS.COM