apk Psiphon Pro

APK Bigs - Nov 04, 2023

Apk Psiphon Pro
اسم التطبيق Psiphon Pro
متوافق مع 4.0 and up
احدث اصدار v386
احصل عليه com.psiphon3.subscription
سعر حر
بحجم 29MB
معلومات MOD اشتراک رایگان
فئة أدوات
تحديث November 04, 2023 (8 months ago)

برنامه apk Psiphon pro به کاربران این امکان را می دهد تا بدون نظارت بر اخبار یا محتوای سرگرمی مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند. این نرم افزار apk Psiphon Pro یک ابزار سانسور اینترنتی رایگان و منبع باز است که به کاربر در برقراری ارتباط امن و استفاده از تمام خدمات ارائه شده توسط اینترنت بدون ترک ردپای اینترنتی کمک می کند.

برنامه apk Psiphon Pro توسط توسعه دهندگان وب Psiphon توسعه یافته است و به طور منظم به روز می شود. برنامه Psiphon Pro apk را می توان در دستگاه های Windows یا دستگاه های Android و همچنین دستگاه های iOS استفاده کرد. این برنامه به کاربران اینترنتی در دور زدن ایمن سیستم های عامل فیلتر محتوا که دولت ممکن است آنها را تحمیل کرده و محتوایی را که می خواهند مشاهده کنند ، سانسور کرده است ، کمک می کند.

APK Psiphon Pro در دور زدن هر گونه فایروال و سایر مناطق امنیتی از جمله کمک می کند و به کاربر کمک می کند تا به راحتی آنچه را که می خواهد بدست آورد. همه خدمات ارائه شده توسط برنامه پس از پرداخت مبلغ ناچیزی قابل استفاده است. با این حال ، این برنامه apk Psiphon Pro در نسخه رایگان نیز موجود است که به کاربران اجازه می دهد به راحتی از ویژگی های ساده ای که برنامه ارائه می دهد بدون پرداخت هیچگونه مبلغی استفاده کنند.

کاربر برنامه apk Psiphon Pro باید برخی مجوزها را به برنامه اعطا کند تا بتواند به طور مطلوب کار کند و همه خدماتی را که در آن وجود دارد به کاربران ارائه دهد. مجوز شامل تنظیمات اتصال به اینترنت و Wifi است.

Psiphon Pro Apk

ویژگی های apk Psiphon Pro

برنامه Psiphon pro apk ویژگی های شگفت انگیزی را که در زیر ذکر شده است در اختیار کاربران قرار می دهد

آمارهای مربوط به ترافیک در برنامه ها

برنامه apk Psiphon Pro همچنین به کاربران امکان می دهد ترافیک موجود در برنامه خود را ببینند و به کاربران این امکان را می دهد که به آمار نگاه کنند و به آنها در مشاهده عملکرد در آنجا کمک می کند.

Psiphon Pro Apk

انتخاب خودکار پروتکل ها

برنامه apk Psiphon Pro به کاربران امکان می دهد پروتکل های خود را به طور خودکار انتخاب کنند تا بتوانند هر بار که از برنامه استفاده می کنند ، دور زدن قابل اعتماد موثری را در اختیار آنها قرار دهند.

رابط کاربری دوستانه

برنامه apk Psiphon Pro دارای رابط کاربری بسیار دوستانه ای است که به کاربران اجازه می دهد بدون نیاز به هیچ گونه راهنمای کاربر یا آموزش به راحتی به برنامه خود مراجعه کنند. کاربر برنامه می تواند به راحتی از خدمات خود استفاده کند.

Psiphon Pro Apk

پلتفرم منبع باز

نرم افزار apk Psiphon Pro یک پلت فرم منبع باز است که به کاربران اجازه می دهد بدون هیچ مشکلی به راحتی به هر یک از خدمات خود متصل شوند.

برنامه رایگان هزینه

این برنامه apk Psiphon Pro همچنین دارای یک نسخه رایگان است که خدمات شگفت انگیز خود را در اختیار کاربران خود قرار می دهد بدون اینکه از آنها بخواهند در ازای آن چیزی بپردازند.

Psiphon Pro Apk

دسترسی به وب سایت های مسدود شده

برنامه apk Psiphon Pro همچنین امکان دسترسی به وب سایت های مسدود شده را در اختیار کاربران قرار می دهد تا کاربر بتواند بدون استفاده از هر گونه محدودیت ، خود را سرگرم کند یا از خدمات برنامه لذت ببرد.

بدون ثبت نام و اشتراک

برنامه apk Psiphon Pro به کاربران امکان می دهد بدون ثبت نام از خدمات استفاده کنند. این به کاربر کمک می کند تا به راحتی از خدمات برنامه های کاربردی استفاده کند.

Psiphon Pro Apk

برنامه ممتاز

برنامه Psiphon Pro apk نسخه ممتاز خود را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد که به کاربران امکان می دهد از ویژگی های پیشرفته آن استفاده کنند. کاربر مجبور است هزینه ویژگی های آن را بپردازد اما این پول ارزش پرداخت دارد زیرا ویژگی های شگفت انگیز خود را به کاربران ارائه می دهد.

دیوارهای فایروال را بشکنید

برنامه apk Psiphon Pro به کاربران امکان می دهد فایروال ها را بشکنند و به کاربر در شکستن این مرزها و مشاهده محتوای مورد نظر در دسترسی به آن محتوای خاص کمک می کند.

Psiphon Pro Apk

مصرف فضا کمتر

برنامه apk Psiphon Pro فضای بسیار کمی را در اختیار کاربران قرار می دهد و به کاربران اجازه می دهد به راحتی برنامه را بدون هیچ گونه مزاحمت و مشکلی بارگیری و نصب کنند.

در دسترس بودن محتوای سانسور شده

کاربر این برنامه apk Psiphon Pro همچنین می تواند به محتوای حساسی دسترسی داشته باشد که در غیر این صورت ممکن است نتواند به آن دسترسی داشته باشد. این به کاربر کمک می کند تا خود را سرگرم کند و هر چیزی را که می خواهد به دستش برساند.

Psiphon Pro Apk

حفاظت اضافی

برنامه apk Psiphon Pro محافظت بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد و به آنها اجازه می دهد بدون هیچ مشکلی به راحتی عملیات جستجو را در Wi-Fi عمومی انجام دهند. این به کاربر کمک می کند تا از دستگاه های خود در برابر هرگونه موارد مضر که ممکن است به سیستم آنها آسیب برساند ، محافظت کند.

ایمن و محرمانه

برنامه aps Psiphon pro اطلاعات خصوصی و شخصی استفاده از بسیار ایمن و محرمانه را حفظ می کند. کاربر می تواند به راحتی بدون هیچ مشکلی به آن دسترسی داشته باشد اما مانع از ورود هرگونه مزاحم به اطلاعات شخصی آنها می شود.

Psiphon Pro Apk

ویژگی های ممتاز

برنامه apk Psiphon pro ویژگی های ممتازی مانند امکان بارگیری و اتصال رایگان بدون نیاز به ثبت نام را در اختیار کاربران قرار می دهد. همچنین به کاربران امکان می دهد از برنامه های کاربردی بدون تونل VPN استفاده کنند. این نسخه همچنین منبع باز است و همچنین قابل بررسی است که باعث می شود بیشتر قابل اعتماد باشد.

نتیجه

برنامه apk Psiphon Pro این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد که بدون ترک ردپای اینترنتی خود تحت نظارت ، به محتوای سرگرمی مورد علاقه خود یا هرگونه اخبار پخش شده دسترسی داشته باشند. همه خدمات ارائه شده توسط این برنامه Psiphon pro apk پس از پرداخت مبلغ ناچیزی است با این حال این برنامه همچنین در نسخه ای رایگان ارائه می شود که بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای پرداخت می شود.

البرامج الموصى بها

APK Showbox

اضغط على Tap Apk

برنامج Psiphon APK

تحميل HAPPY CHICK APK

أسئلة وأجوبة

Q. آیا دانلود فایل apk Psiphon pro apk آسان است؟

بله ، کاربر این برنامه apk Psiphon می تواند به راحتی فایل apk را بارگیری کرده و از خدمات برنامه استفاده کند.

Q. آیا فایل apk Psiphon pro رایگان است؟

بله ، فایل apk برنامه Psikon pro apk عاری از ویروس است و به سیستم عامل کاربر آسیبی نمی رساند.

3.79
926 votes

اترك تعليقا

موصى به لك

APKBIGS.COM